Program szkolenia z pozycjonowania stron w Google (SEO) - optymalizacja strony, tworzenie bezpiecznych linków, tworzenie zaplecza, filtry, panda, pingwin

Program szkolenia i ceny

 

 1. Różnice w wynikach Google, czyli dlaczego na dwóch komputerach widać różne wyniki, kiedy znaki diakrytyczne (regionalne) mają znaczenie, czy pozycjonować wizytówki Kraków, czy Kraków wizytówki, jak pozycjonować się za granicą, po co stosować przekierowania?
 2. Najlepsze słowa kluczowe to niekoniecznie te intuicyjne, warto sprawdzić, co naprawdę wpisują internauaci, w jakich miesiącach i co zyskuje lub traci na popularności, warto również sprawdzić ich skuteczność (konwersja).
 3. Ćwiczenie.
 4. Optymalizacja tekstu czyli, które meta-tagi naprawdę mają wpływ na pozycję strony w Google, właściwości tytułu, najlepsza zawartość strony, redagowanie tekstu, wzmacnianie znaczenia słów kluczowych, efekty semantyczne, kreatywne sztuczki zgodne z zasadami Google
 5. Ćwiczenie
 6. Nie tylko tekst, czyli o obiektach, które też mają wpływ na pozycję strony, takich jak obrazki, animacje, url-e, oraz o błędach.
 7. Czy można pozycjonować stronę we flashu?
 8. Wszystko, co ważne i aktualne na temat tworzenia linków, w tym ranking najlepszych stron do zdobywania linków, zasady bezpiecznego linkowania i unikania filtrów (m.in. algorytmy Pingwin i Panda), pisanie artykułów wspierających pozycjonowanie (precle, SEO copywriting), tworzenie zaplecza pozycjonerskiego i inne. Tutaj również dowiesz się czy rejestracja stron w katalogach oraz PageRank mają jeszcze sens?
 9. Ćwiczenie.
 10. Pozycjonowanie szerokie - jak je zaaplikować we własnym serwisie.
 11. Dodatkowe linki do podstron - produkty, artykuły, wydarzenia, filmy, dane adresowe...
 12. Czynniki behawioralne i sztuczna inteligencja.
 13. Sztuczki w pozycjonowaniu - najpopularniejsze manipulacje robotami wyszukiwarek - w tym alternatywne i legalne propozycje.
 14. Analizowanie stron konkurencyjnych - na jakie hasła się pozycjonują, jakimi metodami i co możemy wykorzystać u siebie?
 15. Ćwiczenie.
 16. Czas w pozycjonowaniu.
 17. Programy wspierające pozycjonowanie.
 18. Lista kontrolna pozycjonera.

Oraz ostatnie zmiany algorytmów (nie tylko Panda i Pingwin).
 

Szkolenie podstawowe - 888 zł netto (online: 748 zł netto).

Szkolenie wraz z miesięcznym wsparciem - 988 zł netto (online: 788 zł netto).

Rozszerzenie szkolenia o dodatkowy dzień - cena na tel.

Opcjonalny egzamin końcowy (w tym pre-test) - 49 zł netto.

Certyfikat - gratis.

tel. 914 040 712

SzkoleniaAkademiaSEO.pl